Brazilian Blowout

 

Brazilian Blowout

DÜNYANIN EN ETKİLİ VE EN POPÜLER BREZİLYA FÖNÜ

Brazilian Blowout Nedir?

Süper Besleyici Kompleks ve tescilli polimer sistemi sayesinde Brazilian Blowout saçın genel yapısını iyileştiriyor ve koruyucu proteinlerle sararak elektriklenmeyi önlüyor, pul tabakasını pürüzsüzleştiriyor ve anında saçın görüntüsünü ve dokusunu 12 hafta boyunca değiştiriyor. ​ Brazilian Blowout kalın telli kıvırcık saçları ve ince telli elektriklenen saçları sadece 90 dakika içerisinde inanılmaz derecede düzleştiriyor veya dilerseniz saçın dalgasını değiştirmeden sadece pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor. BEKLEME SÜRESİ YOK! Salondan çıktığınız an rahatlıkla saçınızı yıkayabilirsiniz, yüzebilirsiniz, saçınızı toplayabilir ve toka takabilirsiniz. ​

 

Kentparksalon ayrıcalığı ile Brazilian Blowout’la tanışın ve Brazilian Blowout ile hayalinizdeki parlak, yumuşak ve sağlıklı saçlara kavuşun!

Brazilian Blowout neden farklı?

Kişiye Özel Uygulama – Elektriklenmeden kurtulan ama dalgalar kalsın veya dümdüz parlak saçlara sahip olun. Bekleme Süresi Yok – Salondan çıkar çıkmaz saçlarınızı yıkayın, spor yapın ve saçlarınızı dilediğiniz gibi toplayın. Tüm saç tiplerine uygun – Kıvırcık, elektriklenen, ince telli, kalın telli, yıpranmış ve/veya yağlı saçlarınız olsun; hepsi Brazilian Blowout için uygundur. Saçın doğal dalgası bozulmaz – Uygulamadan ortalama 12 hafta sonra saçınız kendi doğal dalgasını geri alır. İşlem Salonda Biter – 90 dakika sonra salondan pürüzsüz, yumuşacık ve dümdüz parlak saçlarla çıkıyorsunuz.

ÖNCESİ - SONRASI

Brazilian Blowout ile tanışan şanslı insanlar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Brazilian Blowout her saç tipine uygundur ancak işlem görmüş, yıpranmış, elektriklenen ve kıvırcık saçlarda mükemmel sonuç verir.

Tamamen pürüzsüz, parlak ve son derece kolay şekil alan bir saça sahip olacaksınız. Saçınızın dalgası muhafaza edilebilir veya tamamen düz olmasını sağlayabilirsiniz.

Evet uygulatabilirsiniz. Brazilian Blowout saçınıza bakım yaparak saç renginizi korur ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Saç renginiz daha parlak ve canlı olacaktır.

Brazilian Blowout Saç Bakım Ürünleri kullanıldığı takdirde 10-12 hafta ömrü vardır.

Hayır, saçınızın volümü azalmaz. Saçınızın doğal hacmi muhafaza edilir.

Hayır, Brazilian Blowout ürünleri formaldehit veya başka zararlı maddeler içermez. Brazilian Blowout saçınız için inanılmaz sağlıklıdır ve sağlığınıza asla zarar vermez.

Brazilian Blowout SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Ürünler

Brazilian Blowout Şampuan

Protein açısından zengin özel formüllü sülfatsız şampuan. Saçı nemlendirir, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. 350 ml

Brazilian Blowout Saç Kremi

Zengin içerikler saçı besler ve nemlendirir. Yumuşatıcı proteinler saç tellerini güçlendirir ve tabakasının kapanmasını sağlar. Nemi saçın içine hapseder, saç
rengini korur ve saçın pürüzsüz ve yumuşacık olmasını sağlar. 350 ml

Brazilian Blowout Yoğun Bakım Maskesi

Besleyici proteinler her bir saç telini sararak yumuşatır, parlatır ve elektriklenmeyi önler. Yoğun besleyici zengin içerikler uzun süreli sonuçlar garanti eder. 240 ml

Brazilian Blowout Yumuşatıcı Serum

Saçın çok rahat taranmasını sağlar, nemlendirir ve yumuşatır. 240 ml

Brazilian Blowout Düzleştirici Balsam

Güçlü formülasyonu sayesinde kıvırcık ve dalgalı saçları düzleştirir ve yüksek ısılara karşı koruma sağlar. %100 neme dayanıklıdır. Isı ile tekrar harekete geçer. 240 ml