BLOG

 

Kırşehir Brezilya Fönü

12 Ağu 2020, Posted by Kent Park Salon TAB in Blog

Kırşehir Brezilya Fönü

Kırşehir Microblading

Kırşehir Brezilya Fönü

Kırşehir Brezilya fönü gibi özel işlemlerin yapıldığı belli başlı adresler sunuyor bize. Kent Park Salon bunlardan bir tanesi… Burada dünyaca ünlü Brezilya fönünü yaptırabilirsiniz. Brezilya fönü, uzun süreli kullanım sağlayan bir düzleştirme işlemidir. Hem yapım aşaması oldukça farklı olan hem de kullanım süresi ile şaşırtan uygulamayı, saç tipine göre farklılıklar olsa da 5 – 6 ay kullanabilirsiniz. Bu işlemin temelinde yoğun Keratin uygulaması yatmaktadır. Keratin saçı beslediği gibi şeklini de uzun süre korumasını sağlıyor. Bu sebeple özellikle de haftada 2 – 3 kez fön çektirmek zorunda kalanların bu tür işlemleri tercih etmesi, saç sağlığı için çok daha iyi olacaktır. Çünkü klasik fön sık uygulandığında, yüksek ısıya maruz kalma sebebi ile kırılır, yıpranır ve de canlılığını yitirir. Ancak Brezilya fönü, Keratin uygulaması ile saçı beslerken saç şeklini de uzun süre korur. Yani Kırşehir Brezilya fönü imkânları, aslında tahmininizden çok daha cazip bir fırsat…

Kırşehir Brezilya fönü yaptırmak isteyenler için sayılı seçeneğe sahipken, Kent Park Salon, profesyonel ekibi ile kusursuz bir uygulama sunuyor. Kesinlikle evde ya da güvenilir olmayan adreslerde yaptırılmaması gereken, aksi halde saça ciddi zararlar verebilirken, alerjik durumlar da ortaya çıkarabilen bir işlemdir. Bu sebeple kendinizi profesyonellere emanet etmelisiniz. Kırşehir Brezilya fönü denildiğinde akla gelen en başarılı isim olan Kent Park Salon, saçınızı beslerken uzun süreli şekillendirme vadede bu işlemi, en güvenilir şekilde gerçekleştirecek, en başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Kırşehir Brezilya fönü yaptırma imkânları ile sizin için yeni bir dönemin kapılarını aralayabilir. Sürekli istediğiniz formda olan saçlarınız ile kendinizi iyi hissedecek, daha mutlu olacak ve her hafta fön çektirmek için kuaförde geçirdiğiniz saatlerinizi kendinize ayırabileceksiniz.

Kırşehir Brezilya fönü alternatifleri arasında fark yaratan ekibimiz ise sizin için harika sonuçlar yaratabiliyor, sizi memnun bir şekilde uğurluyor. Sizi anlayan, isteklerinizi gerçekleştirebilen ve bunu yaparken saç sağlığınızı da koruyan bir ekip ile iletişime geçeceğiniz için, hem kendinizi iyi hissedeceksiniz, hem de mutlu olacağınız sonuçlar alacak, güzelliğinize güzellik katacaksınız.