Mucizeye TANIK OL!

KERATİN NEDİR?

Keratin  dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan, saçlarınızın pürüzsüz, canlı ve dolgun görünmesini sağlayan bir çeşit proteindir.  Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır.

NATIVE BASE NEDİR NASIL UYGULANIR ?

Formülasyonları Hollanda firmasına ait olan ürünler Uzakdoğu’nun işçi ve üretim gücünden faydalanarak NATIVE BASE markası altında üretilmektedir. Doğallığı öne çıkaran, çok kısa sürede sevilen ve tercih edilen NATIVE BASE ürünlerinin tamımı ilgili bakanlıklarca onaylanmış, sağlık açısından herhangi bir problem taşımamaktadır. NATIVE BASE’in KERATIN TREATMENT, CLARIFYIN SHAMPOO ve PLUS ürünleri kuaför salonlarında profesyonel kullanım içindir.
Keratin bakımı uygulamasının etkisini daha uzun süreye taşıyabilmek için sülfat ve sodyum içermeyen Native Base Daily Shampoo After Treatment ve Native Base Daily Conditioner After Treatment ürünlerini beraber kullanmaya özen göstermeliyiz. Konu ürünleri bakım uygulaması yaptırdığınız kuaförlerden ve internet sitemizden tedarik edebilirsiniz.

NEDEN KERATİN BAKIMI YAPTIRMALIYIM?

Saçlarınız şekillendirme aşamasında yüksek ısıya maruz kalarak hasar görür ve yıpranır. Bu duruma birde boya, röfle ve renk açma gibi işlemler eklendiğinde saç daha çok keratin kaybederek cansızlaşır, çatallaşır, matlaşır, dökülür ve zayıflar.

Saçlarınızın eski haline kavuşması, saçlarınızı güçlendirmek ve onlara daha iyi bir görünüm kazandırmak için keratin bakımı yapılır.

Keratin bakımının fayları sadece bununla sınırlı değildir. Yıpranmış saçları onarmak, eski gücüne kavuşturmak, gür, parlak ve sağlıklı saç yapısına sahip olmak amacıyla yapılan keratin bakımı aslında kuru ve yıpranmış saçlara uygulanan etkili bir genel bakımdır. Bu bakım sayesinde kuru saçlarınız yumuşayarak sağlıklı bir görüntüye ulaşırken incelmiş, dökülen saçlarınızı ise eski gür haline kavuşturacaktır.

Saçlarınız, maksimum 45 dakika içerisinde uygulanan keratin bakımı ile uzun süreli bir parlak ve sağlıklı görüntüye kavuşacaktır. Ayrıca keratin saçlarınızın gün içinde maruz kalabileceği her türlü dış etkilere karşı koruyucu bir görev üstlenir.
Saçınızı tüm zararlı etkilere karşı koruyacağı gibi saçlarınızın daha uzun süre güçlü kalmasını sağlar.
Keratin bakımının faydaları arasında, saçlarınızın elektriklenmesini önlemek olduğunu da belirtmeliyiz.

NATIVE BASE SERİSİ

Ürünler

NATIVE BASE DAILY SHAMPOO AFTER TREATMENT 
Native Base Daily Shampoo bakımızın süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Gündelik hayatta kullandığımız birçok şampuan sülfat ve sodyum içerir. Doğal bitki ve meyve özlerinden oluşan bu şampuan sülfat ve soydum içermez böylece sacınızın doğal dengesini korumakla beraber bakımınızın süresini uzatmaya katkıda bulunur. Saçlarınızın ipeksi bir hal almasını, dolgun, canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
Ürünümüz 500 ml dir.

NATIVE BASE DAILY CONDITIONER AFTER TRAETMENT 

Native Base Daily Contidioner keratin bakımının süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış keratin bakımıdır.
Ürünümüz 500 ml dir.

Keratin Nedir?
Keratin  dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan, saçlarınızın pürüzsüz, canlı ve dolgun görünmesini sağlayan bir çeşit proteindir.  Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır.

Keratin Bakımın Etkisi Nedir?
Keratin yüklemesi saça vitamin gibi verilen bir işlem değildir. Saçınız keratin bakımında yüklenen keratini emer ve keratin saça, film gibi sarılır. Bu işlem incelen saç tellerini kalınlaştırır ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Bu noktada, sülfatsız şampuan kullanılması, keratin bakımının etkisinin daha uzun süreli olmasını sağlar.

Ürünümüz 1000 ml dir.

NATIVE BASE PLUS NEDİR ?

Mucizevi ürün Keratin Desteği’nin ana özelliği kuaförlerin saç açarken yaşadığı en büyük sorun olan saç kırılması, yanması ve dökülmesi gibi problemlerin engellenmesine yardımcı olmasıdır. Bilindiği üzere saç açmak için kullanılan saç açıcı toz ve kremler uygulandığında saça zarar vermektedir. Keratin Desteği saç açma işlemi uygulamakla beraber saçta oluşabilecek kırılmaları, yanmaları ve dökülmeleri engellemeye yardımcı olur. Keratin Desteği saçı dış kaynaklı beslemek yerine saç tarafından emilerek saçın onarılmasına yardımcı olur.

Ürünümüz 250 ml’dir.

Native Base Profesyonel Saç Açıcı İtalya Menşelidir.

Ürünümüz 1 Kg dir.