MAN Hizmetlerimiz

 

HİZMETLERİMİZKUAFÖR

Kent Park Güzellik Salonu olarak Kuaför alanında bir çok hizmet vermekteyiz. Aşağıda bu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Erkek Kuaför Damat Traşı Perma Saç Bakım

3 DALGA BOYU LAZER EPİLASYON

Dünyadaki gelişmiş epilasyon teknolojilerini bir arada barındıran, uluslararası olarak etkinliği kabul edilmiş epilasyon platformu olan shelby plus ile istenemeyen tüylerinizden kurtulmak artık sizler için çok hızlı ve konforlu. Epilasyon, en son teknoloji Shelby Plus SHR ile acısız, güvenli ve etkili bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulun.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

CİLT BAKIMI – HYDRAFACİAL

Pürüzsüz, yenilenmiş, yeniden yapılandırılmış bir cilt ile aynalarla barışma vakti geldi. Yeni nesil teknolojilerle cildiniz tek seansta ışıl ışıl, ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur.
Salonumuzda; Ultrasound peeling, Ultrasound Lifting, PDT Photon Dinamic Therapy, Bio Lifting, Bio Gloves hizmetlerimiz ile güzelliğinizle tanışın.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

KİŞİSEL BAKIM

Dış görünümümüzün önemli bir parçası olan ellerimiz ile vücudumuzun bütün yükünü çeken ayaklarımızın ayrı ve özenli bir bakıma ihtiyacı var. Kent Park Güzellik Salonu’nda el – ayak bakımları, tırnak bakımları steril aletlerle profesyonelce uygulanıyor. Son zamanlarda kendiniz için ne yaptınız? Eğer hala düşünüyorsanız, hemen harekete geçin ve bugün kendinizi şımartmak için bir şeyler yapın.

 

Kişisel Bakım Cilt Gençleştirme Manikür - Pedikür