WOMAN Hizmetlerimiz

 

HİZMETLERİMİZ


MİCROBLADİNG – KAŞ KONTÜR – KIL TEKNİĞİ

Güzelliğine önem gösteren her kadın için yüzdeki en çok dikkat çeken noktaların başında kaşlar gelir. Microblading, bitkisel ve su bazlı boyalar ile kaşa 3 boyutlu kıl görünümü verilir. Kaş kontörü ismiyle de biliniyor olmasıyla beraber, oldukça gelişmiş bir tekniktir. Kişilere özel olarak kullanılan steril haldeki iğnelerle birlikte boyanın, kaşların belirli bölgelerinden itibaren uygulanması işlemidir. Herkes için tercih edilebilecek bir işlemdir.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

HIFU TEKNLOJİSİ

Contlex HIFU (Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) vücudün kendini doğal yoldan iyileştirmesi yöntemini kullanarak kaş kaldırma, sıkılaşma ve tonlamayı sağlayan, yüz, boyun ve göğüs için cerrahi olmayan ameliyatsız yüz germe ve gençleştirici bir yöntemdir. Dünyayı sarsan bu teknoloji artık KIRŞEHİR’de…

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.
pp2
pp1

3 DALGA BOYU LAZER EPİLASYON

Dünyadaki gelişmiş epilasyon teknolojilerini bir arada barındıran, uluslararası olarak etkinliği kabul edilmiş epilasyon platformu olan shelby plus ile istenemeyen tüylerinizden kurtulmak artık sizler için çok hızlı ve konforlu. Epilasyon, en son teknoloji Shelby Plus SHR ile acısız, güvenli ve etkili bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulun.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

CİLT BAKIMI – HYDRAFACİAL

Pürüzsüz, yenilenmiş, yeniden yapılandırılmış bir cilt ile aynalarla barışma vakti geldi. Yeni nesil teknolojilerle cildiniz tek seansta ışıl ışıl, ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur.
Salonumuzda; Ultrasound peeling, Ultrasound Lifting, PDT Photon Dinamic Therapy, Bio Lifting, Bio Gloves hizmetlerimiz ile güzelliğinizle tanışın.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız. Hifu Teknolojisi
pp2
Cilt Bakımı

ZAYIFLAMA

Bölgesel zayıflama ile beş farklı teknoloji uygulamasının sonucunda güvenli bir şekilde istenmeyen local yağlarınızdan ve selülitlerinizden kurtulun. Ayrıca cildinizi sıkılaştırarak vücudunuzu yeniden şekillendirmesini de sağlar.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

KUAFÖR

Kent Park Güzellik Salonu olarak Kuaför alanında bir çok hizmet vermekteyiz. Aşağıda bu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Kuaför Gelin Saçı Ombre Brazilyan Fönü
pp4
Cilt Bakımı

KİŞİSEL BAKIM

Dış görünümümüzün önemli bir parçası olan ellerimiz ile vücudumuzun bütün yükünü çeken ayaklarımızın ayrı ve özenli bir bakıma ihtiyacı var. Kent Park Güzellik Salonu’nda el – ayak bakımları, tırnak bakımları steril aletlerle profesyonelce uygulanıyor. Son zamanlarda kendiniz için ne yaptınız? Eğer hala düşünüyorsanız, hemen harekete geçin ve bugün kendinizi şımartmak için bir şeyler yapın.

 

Kişisel Bakım Pro. Makyaj Manikür - Pedikür