title

Manikür – Pedikür

 

Tırnak bakımı temizliğin de önemli bir parçasıdır. Sağlıklı ve güzel tırnaklara kavuşmak doğru koşullarda yapılan manikür, pedikür ile mümkündür.

Özellikle eller iletişim esnasında en önemli unsurlardan biridir.Her türlü dış etkene maruz kalan ellerimizin itinalı bir bakıma ve düzenli manikür işlemine ihtiyacı vardır.

Pedikür özellikle yazın büyük önem taşır. Kışın sürekli kapalı ayakkabılar içinde hava almayan ayaklarımızın sağlıklı ve hoş görünmesi için pediküre ihtiyaç vardır. Batan ayak tırnakları kapalı ayakkabılar içinde kaldıkça büyük problemlere yol açar. Uzman kisiler tarafindan tedavi edilmelidir.

Aynı zamanda manikür & pedikür hizmeti hijyenik bir ortamda ve güvenilir kişiler tarafından yapılmalıdır.

Zarif düzgün bakımlı el ve ayaklar için haftada bir gün manikür – pedikür ile bakım ideal olup arada besleyici yumuşatıcı ve kırılmalara karşı güçlendirici ürünlerle desteklenmelidir.

Özellikle yaz aylarında kaçınılmaz olarak gündeme gelen ayakların bakımı aslında hiç bir zaman ihmale gelmez.

Tırnaklar kısa da olsa, uzun da olsa bakımlı, pırıl pırıl ve mermer gibi görünmeli. Tırnaklarınızı asla cansız zannetmeyin.

Kusursuz bir rahatlama için bir de ayak peelingi yapmalısınız. Peeling ayaklarınızdaki tüm ölü derileri temizler ve kalınlaşan topuklarınızı pamuk gibi yumuşatır. Aynı zamanda da ayaklarınızdaki kan dolaşımını arttırır.

Manikür, Pedikür konusunda da Kent Park Güzellik Salonu el ve ayaklarınıza ayrı bir güzellik ve rahatlık sunacaktır.

Kent Park Salon‘a uğramadan gitmeyin….