Hush Tangle Free

 

Brazilian Blowout

PÜRÜZSÜZ, PARLAK, YUMUŞAK

– Saçı güçlendirir

– Yoğun bir parlaklık verir

– Saçın elektromanyetik yükünü azaltır

– Saçın düğümlenmesini azaltır

– Saç rengini avantajlı kılar

– Saçı nazikçe pürüzsüzleştirir

– Isı koruma işlevi içerir

– Saçların kopmasını önler

Hush Tangle Free Nedir?

Hush Tangle Free keratin, saçların daha parlak ve canlı görünmesi için, saçın görünümü ve dokusunu değiştiriyor. 12 hafta boyunca etkisini gösteren Hush saç bakım ürünü kullananlar oldukça memnun görünüyor. İçinde saçları güçlendiren, beslendiren ve kökten onaran maddeler ile polimer sistemi sayesinde bu ürün, saçın genel dokusunu iyileştiriyor.

Yalnızca saç dokusunu iyileştirmekle kalmayan Hush Tangle Free aynı zamanda saçta oluşan sebumları azaltıyor, pürüzsüz ve yumuşak hale getiriyor, elektriklenmeye ve kabarmaya son veriyor. Çok yönlü bir bakım ve koruma sağlayan bu ürün saçlarınızda 3 ay etkisini gösteriyor. Kalın telli ve kıvırcık saçları, ince telli ve elektriklenen saçları 90 dakikada düz ve pürüzsüz hale getiriyor. Dilerseniz saçlarınızın dalgasını koruyarak da bu bakımı uygulamanız mümkün oluyor. Keratin bakım işleminden sonra kişiler duş alabilir, saçını toplayabilir, toka takabilir ve yüzebilir. Bu işlemlerin hiçbiri bakım kürünü olumsuz yönde etkilemiyor.

 

Kentparksalon ayrıcalığı ile Hush Tangle Free’e tanışın ve Hush Tangle Free ile hayalinizdeki parlak, yumuşak ve sağlıklı saçlara kavuşun!

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Özellikleri

Hush Tangle Free kullananlar, bu komple kürden oldukça memnunlar. Bu ürün genellikle kuaför salonlarında, her saç tipine, profesyonel kişiler tarafından uygulanır. Bu keratin bakımı sayesinde saçlar 3 ile 6 ay arasında düz görünür. Bu süre boyunca saçlar yumuşak, pürüzsüz ve düzenli görünür. Ayrıca bu ürün saçların kabarmasını ve elektriklenmesini engeller. Böylece saçlar daha kolay taranır ve şekil alır.

Hush Tangle Free, saçları tam olarak kaplayarak koruyucu bir protein tabakası ile dış etkenlerden korur. Bu ürün sayesinde saçlarınız daha parlak, volümlü ve ışıltılı görünür.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kimyasal işlem öncesinde kullanarak Tangle Free saçları adeta sigortalayarak tamamen koruma altina alır. Kimyasal işlem sonrasında kullanarak 12 hafta boyunca pürüzsüz ,parlak, yumuşak karışmayan ve inanılmaz kolay şekil alan saçlar sağlar!

Tangle Free 12 hafta boyunca kalıcı bir üründür. Tavsiyemiz üzerine evde destekleyici Profesyonel bakım ürünleri kullanarak bu uygulama daha uzun süre saçlarda kalıcı olacaktır.

Tangle Free uygulaması sırasında rahatsız edici koku veya duman çıkmaz.

Tangle Free ürün her saç tipine uygulanabilir.

Özellikle kıvırcık saçları düzleştirirken veya yıpranmış saçların kalitesini arttırmak amacıyla kullanılabilir.

Röfleli veya boyalı saç olması önemli değildir.

Fakat özellikle çok yıpranmış saçlarda saç sağlığını korumak adına pres ısı derecesini düşük seviyelerde tutarak işlemi uyguluyoruz.

angle Free uygulama sonrasında sağlıklı, parlak, rahat şekil alabilen saçlara sahip olursunuz.

İsteğiniz doğrultusunda saçınızı kalıcı olarak düzleştirebilir veya saçınıza hacim verilebilir.

Evet. Özellikle çok yıpranmış saçlarda gözle görülür farklar elde edilir.