BLOG

 

HydraFacial

03 Mar 2018, Posted by Kent Park Salon TAB in Lazer Epilasyon

HydraFacial

Yeni Nesil Cilt Bakım ve Cilt Yapılandırma

HydraFacial Nedir?

Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemi.

Uygulamanın artıları neler?

Kalıcı, güvenilir, acısız ve hızlı bir uygulama. Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizleniyor. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar yediriliyor. Cilde mavi ve kırmızı led sistemleri ciltteki probleme yönelik olarak uygulanıyor. Herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık olmadan, gündelik hayata hemen dönülebilinir, sonuç anında görülüyor.

İğnesiz ve acısız cilt güzelliği için…

HydraFacial, tüm cilt tiplerinin gerekli olan nem, bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Kısacası kişi hiçbir acı, ağrı hissetmemektedir. Bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his yaratmaktadır. Bu vakumlama işlemi cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir ve bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.

Cildinize makyaj yapmaya gerek duymayacaksınız!

HydraFacial, uygulama sonrasında herhangi özel bir bakım gerektirmemektedir. Tek dikkat edilmesi gereken nokta o gün yüzü yıkamamaktır. Bir gün yüze hiçbir şey sürülmemesi gerekir. Bakım sonrası kişi hemen iş, sosyal yaşamına dönebilir, isterse makyaj da yapabilir. Ancak bakım sonrası görüyoruz ki; elde edilen sonuç problemsiz ve canlı bir cilt olduğu için kimse makyaj yapmaya gerek duymamaktadır.

Tek seansta gözle görülür bir değişim!

Hydra Facial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Toplumda bebek cildi olarak tabir edilen görünümü kazanırlar. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir, yenilenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilen bir bakımdır. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterlidir.

Farklı cilt problemlerine tek işlem.

HydraFacial, ciltteki farklı problemlerin tedavisine tek bir işlem ile aynı anda cevap verebilmesi kişiye sağladığı en büyük avantajdır. FDA (The Food and Drug Administration) onaylı olan Hydra Facial; son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir. Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği bir cilt bakımıdır. Bu bakım ve tedaviyi yaparken ciltte herhangi bir tahriş, iz bırakmamaktadır.

11 probleme tek çözüm!

1- Total cilt bakımı
2- Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
3- Siyah nokta tedavisi
4- Cilt tonu düzensizlikleri

5- Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)
6- Cildin nemlendirilmesi
7- İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisi
8- Cildin elastikiyetini arttırma

9- Sivilce tedavisi
10- Leke tedavisi
11- Cildin canlandırılması

HydraFacial Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hydrafacial temizlik, peeling, hidrasyon, ve antioksidan korumayı birleştiren bir tedavi biçimidir. Hidrafacial tedavisinde cildi pul pul dökmek için su ve oksijen kullanır ve temiz, pürüzsüz ve yenilenmiş bir cildin ortaya çıkması sağlanır.

Tüm alanlar Hidrafacial ile tedavi edilebilir! En sık tedavi edilen bölgeler ise yüz, boyun ve dekolte bölgesidir.

HydraFacial, facelift gibi diğer tedavilerin sonuçlarını iyileştirmek ve muhafaza etmek için kullanılabilir, ancak ayrı seanslarda uygulanmalıdır.

Retin-A (Tretinoin) veya Alfa-Hidroksi asitlerin herhangi bir şekli, Hidrafacial tedavisinden en az üç gece önce durdurulmalıdır.

Hidrafacial, cilt sağlığını iyileştirmek ve korumak için en iyi şekilde çalışır. Tek bir işlemden sonra bile daha eşitlenmiş tona sahip cilt ortaya çıkacak ve görülebilecektir.

En iyi sonuç için ayda bir tedavi önerilir.

Hidrafacial tedavisi ağrılı bir işlem değidir. Herhaangi bir acı vermez ve oldukça konforludur.

Hidrafacial tedavisi genel olarak 20-30 dakika sürebilir.

HydraFacial, akne için mükemmel bir tedavi seçeneğidir, çünkü lenfatik drenaj ve mavi LED ışıkları ekleyerek P.Acnes bakterilerini öldürür.