BLOG

 

Kent Park Salon 2017’ye yeniliklerle girdi.

20 Oca 2017, Posted by Kent Park Salon TAB in Blog

 

HİFU GOLD – Ameliyatsız Yüz Germe

Contlex HIFU (Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) vücudün kendini doğal yoldan iyileştirmesi yöntemini kullanarak kaş kaldırma, sıkılaşma ve tonlamayı sağlayan, yüz, boyun ve göğüs için cerrahi olmayan ameliyatsız yüz germe ve gençleştirici bir yöntemdir. Bu teknoloji artık KIRŞEHİR’de Kent Park Salonda.
Hifu teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için hazırladığımız sayfayı  inceleyebilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi

Profesyonel saç kırık temizleme makinesi

Saçlarınıza evde maşa ve düzleştiriciler ile yapılan uygulamalarda oluşan yıpranma ve kırıklardan  artık saçınızı kısaltmadan kurtulabilirsiniz. Profesyonel saç kırık temizleme makinesi ile 5 dakikada kırıklarınızdan kurtulabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi

 

Microblading 3D kıl tekniği Dövme kaş

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle ‘’Micro Picmentation’’ mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilme işlemidir. Bu alerjik olmayan, ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımı için özel üretilmiş olup, herhangi bir katkı maddesi içermez.Tamamiyle Organiktir doğaldır. Kalıcı makyajın dövme ile karıştırılmaması gerekir, Dövme ve kalıcı makyaj arasında hem teknik hemde malzeme farkı vardır, ama aynı şekilde uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümlerini korurlar.
Daha Fazla Bilgi

Brazilian Bond Builder Saç Renklendirme