BLOG

 

Kırşehir Lazer Epilasyon

22 Eki 2016, Posted by Kent Park Salon TAB in Lazer Epilasyon

Kırşehir Lazer Epilasyon

Dünyadaki gelişmiş epilasyon teknolojilerini bir arada barındıran, uluslararası olarak etkinliği kabul edilmiş epilasyon platformu olan shelby plus ile istenemeyen tüylerinizden kurtulmak artık sizler için çok hızlı ve konforlu. Epilasyon, en son teknoloji Shelby Plus SHR ile acısız, güvenli ve etkili bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulun.

 

IPL PLUS – Lazer Epilasyon Kırşehir’de

İşlem İstenmeyen tüylerin kıl follicelerinin pıhtılaşmasıyla gerçekleşir. Kaynaktan gelen yüksek şiddetli ışık enerjisi kıl follice melaninleri tarafından emilir ve hedeflenen tahribat gerçekleşir. Bütün kıllar aynı oranda melanin pigmenti içermez bu yüzden seanslar kılın yapısına, cinsiyete ve kişiye göre değişir. Ortalama %40 – %80 civarında anajen dönemde olan kıllar etkilenir ve tedaviden 5-18 gün içerisinde dökülmeye başlar.

 

Neden Biz ?

Müşterilerimizin rahat ve konforu için her türlü detay düşünülerek dekore edilmiş geniş, ferah salonumuzun sıcak ambiansını sizde hissedeceksiniz. Hijyen,konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde bulunmanın huzur ve keyfini yaşayacaksınız.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Kırşehir Lazer Epilasyon