BLOG

 

Kırşehir Micro Kaynak

12 Tem 2019, Posted by Kent Park Salon TAB in Blog

Kırşehir Micro Kaynak İçin Kentparksalon!

Kırşehir Micro Kaynak

KIRŞEHİR MİCRO KAYNAK

Saçlarımız, dış görünümümüzde ilk dikkat çeken yerdir. Saçlarımızın uzun ya da kısa olması; seyrek ya da gür olması görünümümüzü doğrudan değiştirir. Saçlarını bir türlü uzatamayan ya da seyrek olduğu için rahatsız olan kişiler saç ekletme işlemlerine başvurur. Kimi zaman bu uygulamalar, doğal sonuçlar vermez.

Tüm dünyada tercih edilen, kullanışlı ve doğal görünümlü olması nedeniyle de çok sevilen bir uygulama olan micro kaynak, saçların ekleme yapılarak uzatılması ve yoğunlaştırılması işlemidir. Bu işlemle birlikte ince tutamlar halinde eklenen saçlar sayesinde istediğiniz görünüme rahatlıkla kavuşabilir, saçlarınızı uzatmak ya da gürleştirmek için beklemezsiniz. Kırşehir Micro kaynak konusunu araştırıyor ve bu uygulamanın nasıl olduğunu merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Peki, nedir bu işlem? Micro kaynakla neler yapabilirsiniz?

Kırşehir Micro Kaynak Nedir?

Kırşehir Micro kaynak uygulaması boncuk kullanılmadan yapılmakta ve oldukça ince tutamlar halinde saça ekleme yapılmak suretiyle gerçekleşmektedir. İnce tutamlar halinde seçilen kaynak saçların uçları, özel bir makine yardımıyla ısıtılıp eritilerek kişinin tutamlara ayrılmış saçlarının dip kısmına yapıştırılır ve birleştirilir. Bu sayede de herhangi bir ek görüntü oluşmaz.

Kırşehir micro kaynak uygulamasında saç tutamları çok ince alındığı için oldukça doğal sonuçlar elde edilir. Saça kaynak eklendiği dışarıdan belli olmaz. Ayrıca saç boyu hangi uzunlukta olursa olsun rahatlıkla işlem uygulanabilmekte ve isteyen herkes uzun, gür saçlara sahip olabilmektedir.

Kırşehir Micro Kaynak İle Siz Nasıl İsterseniz İster Uzun İster Kısa

Kırşehir micro kaynak ile saçlarınız siz nasıl isterseniz o görünüme kavuşur. Üstelik bunun için beklemenize ya da ekstra işlemler yaptırmanıza gerek yoktur. Kaynak işlemi yapılırken ve kullanım süresi boyunca herhangi bir ağrı ya da acı hissetmezsiniz. Kaynaklar çıkartılırken de kendi saçlarınız hiçbir şekilde zarar görmez.

Saç uzamanıza bağlı olarak ortalama 4 ila 9 ay kadar kaynak saçlarınızı kullanmanız mümkündür. Saçlarınızla doğrudan bir uyum içerisinde olan kaynak saçlarınız, dışarıdan asla belli olmaz.

Kırşehir micro kaynak, sizlere diğer kaynak sistemlerine oranla iki kat daha uzun kullanım süresi sunar. Eğer siz de görünümünüzü değiştirmek ve daha havalı saçlara sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın. Dilediğiniz saçlara sizi kavuşturalım!