BLOG

 

Kırşehir Microblading

12 Tem 2019, Posted by Kent Park Salon TAB in Blog, Genel

Kırşehir Microblading İçin Kentparksalon!

Kırşehir Microblading

KIRŞEHİR MICROBLADING

Son yıllarda oldukça popüler olan uygulamalardan birisi de mikrobladingtir. Mikroblading, bir Japon tekniği ile kaş üzerine kıl çizme anlamına gelmektedir. Sonucunda doğal bir efekt yaratılır ve kişi hayal ettiği kaşlar sayesinde istediği görünüme kavuşmuş olur. Eğer siz de Kırşehir Microblading konusunu araştırıyor ve bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımız size rehber olacak. Peki, nedir Kırşehir microblading? Bu metod ile neler yapılabilir?

Kırşehir Microblading Nedir?

Microbladingin anlamına baktığımızda kelime bizlere her şeyi açıklamaktadır. Micro, “çok küçük”; blade ise “bıçak” anlamına gelmektedir. Söz konusu bu küçük kesikler ile kaşların boyanmasına işlemine de bu isim verilmektedir. Bir bakıma kalıcı makyaj uygulamasına benzeyen ancak pigmentasyon tekniği olarak açıklayabildiğimiz yarı kalıcı bu uygulama sonucunda gerçek kaş kıllarına benzeyen bir sonuç elde edilmiş olur.

Japon tekniği ile yapılan kaş çizme metodu microbladingi tek kullanımlık iğneler ile alanında uzman kişiler yapmaktadır. Uygulama esnasında doğal kaş kılına özdeş kıllar çizilir ve derinin altına boya enjekte edilir.

Kozmetik olarak kaş bölgesini yeniden yaratmak isteyen kişiler için Kırşehir microblading biçilmiş kaftandır. Ayrıca mikrobladingi saç dökülmesine bağlı alopesilerde saç görünüm efekti yaratmak ve görünüm düzeltme amacıyla da kullanmak mümkündür.

İfade Kaşta, Microblading Kırşehir’de Başlar

Kaş, ifadenin başladığı yerdir ve oldukça önemlidir. Kaşların mevcut durumu kişiyi olduğundan daha farklı gösterebilmektedir. Hiç kimse seyrek, dağınık, düzensiz ve yüz yapısına uygun olmayan kaşlara sahip olmak istemez. Bu nedenle genellikle kaş doldurma işlemlerine yönelirler. Ancak her gün bu işlemi tekrarlamak yerine günümüzde mikrobladingi kendi kaş yapısından memnun olmayan veya kaş yapısını düzeltmek isteyen kişiler kullanmakta ve oldukça olumlu sonuçlar elde etmektedir.

Kırşehir microblading ile ifadenizi değiştirebilmeniz ve hayal ettiğiniz kaşlara kavuşmanız mümkündür. Kaş ve yüz yapınıza uygun şekilde uygulama yapan salonumuzda yeni bir ifade yaratabilir ya da o bölgeyi doldurmak için uygulama yaptırabilirsiniz.

Salonumuzda Kırşehir mikroblading ile seyrek kaşlarınızın araları doldurulabilir ya da tıbbi nedenler ile dökülmüş kaşlarınız varsa yerine yeni kaş tasarlanabilir. Eğer siz de kaşlarınızdan memnun değilseniz ve yeni bir ifade istiyorsanız bize ulaşın. Size en uygun kaş tasarımını yapalım!