BLOG

 

Kırşehir keratin bakım

17 Tem 2019, Posted by Kent Park Salon TAB in Blog, Hizmetlerimiz

Kırşehir Keratin Bakım İçin Kentparksalon!

Kırşehir keratin bakım

            KIRŞEHİR KERATİN BAKIM

            Gündelik yaşantımızda saçlarımız birçok etkiye maruz kalır. Hava kirliliği, güneş, deniz, saç şekillendiriciler, saç boyaları gibi nedenlerden ötürü saçlarımız çok daha cansız gözükür. Gerekli bakımları da ihmal etmemiz durumunda bakımsız saçlarla yüzleşmek zorunda kalırız. Sönük, cansız, kırık saçlar da herkesi mutsuz eder ve bu nedenle bir arayış içerisine gireriz.

Kırşehir keratin bakım ile saçlarımızı dış etkenlerin yarattığı olumsuz durumlardan kurtarmamız mümkündür. Eğer siz de Kırşehir keratin bakımını araştırıyor ve bu işlemin detaylarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Kent Park Salon sizlere bu hizmeti veriyor ve artık saçlarınız daha canlı daha parlak gözüküyor.

Peki, keratin bakım nedir? Zararları var mıdır? Saç nasıl işlemlerden geçer? İşte hepsi yazımızda!

Kırşehir Keratin Bakımı

Her saç telinde belirli miktarlarda keratin bulunmaktadır. Ancak saça dışarıdan uygulanan işlemler ya da çeşitli faktörler nedeniyle saçta zaman içinde yıpranma görülür.

Yırtılma, çizilme gibi durumlara karşı korucuyu gören keratin, saçlara uygulandığında koruyucu bir protein görevi görür. Uygulanan bakım ile saçlarınız ve olumsuz faktörler arasında bir bariyer görevi gören bu protein ile saçlarınız kopma ve incelmelere karşı güçlenir.  Keratin bakımında saça keratin yüklemesi yapılır ve saç canlanır.

Kırşehir keratin bakım, incelmiş saçları kalışlaştırır ve kırılmış olan saç tellerini onarır. Bu sayede saçlar daha parlak ve daha canlı gözükür. Evde uygulanan bakım kremlerine nazaran daha onarıcı ve kısa sürede kesin sonuç elde edilmesi nedeniyle Kırşehir keratin bakım tercih edilmesi saç uzmanları tarafından özellikle önerilir.

Kent Park Salon’da Keratin Bakım Saati

Kırşehir keratin bakım, Kent Park Salon’da yapılmakta ve sizlere eşsiz canlılık vaat etmektedir. Temiz ve kuru saçınıza uygulanan keratin saçlarınıza yedirildikten sonra bir süre bekletilir. Bu bekletme işlemi keratinin saça iyice yedirilmesi amacıyladır. Bekleme işleminden sonra çok yüksek ısıdan kaçınarak ılık fönle saçın kuruması sağlanır. Ardından saç yıkanır ve maskeleme işlemi yapılır.

Eğer uygulama yapılan kişi dilerse keratinler yıkanmadan saçta bir gün süreyle bekletilebilir. Bu keratinin saça iyice oturmasını sağlar.

Görüldüğü gibi Kent Park salonda Kırşehir keratin bakım son derece kolay bir işlemdir. Eğer siz de saçlarınıza canlılık ve parlaklık katmak istiyorsanız bize ulaşın, gelin saçlarınızı kusursuzlaştıralım!